Stowarzyszenie Pomocy Szkole Krzesimów

Podziękowania:

Wszystkim naszym darczyńcom i sponsorom dziękujemy za przekazane dary i wsparcie finansowe. Okazana przez Państwa hojność jest dowodem na to, że  nie pozostajemy osamotnieni w naszych codziennych zmaganiach i że są ludzie dobrej woli i wielkiego serca, dla których dobro dzieci jest wartością nadrzędną.

Nasi darczyńcy:
Podziękowanie dla państwa Magdaleny i Leszka Kubiciów właścicieli piekarni „EUROPIEK” z Lublina za pomoc w organizacji dożywiania dzieci ze Świetlicy Środowiskowej w Krzesimowie.
 Podziękowanie dla dyrekcji  Firmy „GRILL-POL” Oddział Lubieniec za pomoc w organizacji dożywiania dzieci ze Świetlicy Środowiskowej w Krzesimowie.
Podziękowanie dla dyrekcji  CBM POLSKA SP Z O O z Jackowa za przekazaną darowiznę, dzięki której  placówka doposażona została w nowe pomoce edukacyjne, a nasi podopieczni mogli przeżyć niezapomniane chwile podczas specjalnie zorganizowanej dla nich wycieczki edukacyjnej do Pacanowa.
Podziękowanie dla pani Doroty Arasimowicz, właścicielki Firmy Handlowo - Usługowej  „ROLMET” w Cycowie za przekazane wsparcie finansowe  na działalność prowadzonej przez nas Świetlicy Środowiskowej w Krzesimowie.
Podziękowanie dla pana Mirosława Badurowicza właściciela Firmy Handlowej „Świd Hurt” w Świdniku za  pomoc w organizacji poczęstunku  dla uczestników dobroczynnej „Biesiady tanecznej dla seniorów”.
 Podziękowanie dla państwa Magdaleny i Leszka Kubiciów właścicieli piekarni „EUROPIEK” z Lublina  za    pomoc w organizacji poczęstunku  dla uczestników dobroczynnej „Biesiady tanecznej dla seniorów”.
Podziękowanie dla Fundacji Banku Paribas w Warszawie za wsparcie finansowe projektów edukacyjnych, w ramach których nasze dzieci mogły uczestniczyć w dwóch niezapomnianych wyjazdach integracyjnych oraz przeżyć prawdziwą „Magię Świat Bożego Narodzenia”.
Podziękowanie dla pani Iwony Rucińskiej właścicielki „Apteki Gemini” w Mełgwi za nieodpłatne przekazanie leków i środków opatrunkowych dla Świetlicy Środowiskowej w Krzesimowie.
Podziękowanie dla pana Andrzeja Kozaka za przekazanie artykułów spożywczych z przeznaczeniem na organizację dożywiania dzieci w Świetlicy Środowiskowej w Krzesimowie.