 |
 | |  | |  OGŁOSZENIE
w sprawie rekrutacji dzieci do klasy pierwszej
w roku szkolnym 2014/2015
1. Pełniący obowiązki dyrektora Szkoły Podstawowej im. Jaworzniaków w Krzesimowie informuje, że zapisy do klasy pierwszej w roku szkolnym 2014/2015 prowadzone będą do 31 marca 2014r.
2. W roku szkolnym 2014/2015 spełnianie obowiązku szkolnego rozpoczynają dzieci:
- urodzone w 2007r.;
- urodzone w okresie od 1 stycznia do 30 czerwca 2008r. (objęte wychowaniem przedszkolnym w roku szkolnym 2013/2014).
3. Dzieci urodzone w okresie od 1 lipca do 31 grudnia 2008r. mogą od 1 września 2014r. podjąć naukę w szkole na wniosek rodziców/opiekunów prawnych.
4. Karty zgłoszenia do pobrania na stronie internetowej szkoły (zakładka DOKUMENTY SZKOLNE), są też dostępne w sekretariacie szkoły.
5. Zmiany Statutu Szkoły, w zakresie zasad postępowania rekrutacyjnego zgodnie z nowymi regulacjami prawnymi, zostaną opracowane i podane do publicznej wiadomości (strona internetowa szkoły, tablica ogłoszeń).
Podstawa prawna:
Ustawa z dnia 7 września 1991r. o systemie oświaty (Dz. U. z 2004r. Nr 256, poz. 2572 z późn. zm.)
|
| |  | |  |
 | |  | |  W piątek 07.02.2014. w LO Nr1 im. W. Broniewskiego w Świdniku odbył się Powiatowy Konkurs Kolęd i Pastorałek. Nasze uczennice Natalia Serenda - kl 5 oraz Paulina Wawszczak - kl.6 wraz z chórem CANTO pod dyrekcją Ewy Bieniek zajęły tam pierwsze miejsce otrzymując puchar i dyplomy.
Gratulujemy!!!
Kilka fotek zobacz tutaj.
|
| |  | |  |
 | |  | |  W końcówce pierwszego semestru odbyły się zawody w halowej piłce nożnej. W rywalizacji wzięli udział zawodnicy ze szkół gminy Mełgiew: SP Dominów, SP Jacków, SP Krępiec, SP Krzesimów, SP Mełgiew i SP Podzamcze. 14 stycznia 2014 roku uczniowie przystąpili do rozgrywek systemem "każdy z każdym". Rozegrano 15 spotkań, każde po 10 minut. Funkcje sędziowskie pełnili nauczyciele wychowania fizycznego poszczególnych szkół. Po podsumowaniu wyników ustalono klasyfikację końcową: 1miejsce- Krzesimów, 2-Krępiec, 3-Mełgiew, 4-Podzamcze, 5-Jacków, 6-Dominów. Pani Dyrektor Zespołu Szkół w Mełgwi mgr Halina Załoga uhonorowała uczestników pamiątkowymi dyplomami. Tekst W. Iwaniuk
Zdjęcia zobacz tutaj
|
| |  | |  |
|
Numery pomocowe
 | |  | | Logowanie
Zapomniane hasło? Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
|
| |  | |  |
|