Link do debaty dotyczącej szczepień:

Zapraszamy na darmowe warsztaty programowania w formie webinaru.

Od 6 września działa całodobowa, bezpłatna, ogólnopolska infolinia dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów. Pod numerem telefonu 800 800 605 dzieci i młodzież, ale także rodzice, nauczyciele i pedagodzy będą mogli uzyskać profesjonalną pomoc doświadczonych psychologów, pedagogów i prawników.

Aby skorzystać z pomocy wystarczy zadzwonić na infolinię, gdzie profesjonalni konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania, doradzą, co można zrobić w danej sytuacji. Rozmówcy nie muszą się przedstawiać, mają zapewnioną dyskrecję i anonimowość.

Zachęcamy także do skorzystania z kontaktu mailowego pomagamy@1815.pl

Plakat informacyjny

Zachęcamy uczniów do udziału w Ogólnopolskim Ekologicznym Konkursie Fotograficznym „Żyjmy zdrowo”. Celem przedsięwzięcia jest kształtowanie postaw proekologicznych wśród młodych ludzi. Zadanie konkursowe polega na wykonaniu 25 fotografii związanych z szeroko rozumianym pojęciem ochrony środowiska naturalnego.

Na autorów 20 najlepszych prac czekają bony na zakup sprzętu elektronicznego. Prace konkursowe można przesyłać do 31 października 2021. Regulamin konkursu oraz szczegółowe informacje znajdują siętu.

Konkurs organizuje Ekologiczna Agencja Informacyjna EKOMAIKA.pl we współpracy z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Patronat nad przedsięwzięciem objął Minister Edukacji i Nauki.

Dostęp do e-dziennika
Poniżej znajduje się instrukcja do logowania dla rodzica, a w panelu po prawej stronie znajduje się odnośnik do strony z logowaniem. Dostęp do kont został przypisany do adresów mailowych podanych wychowawcom.

INSTRUKCJA LOGOWANIA DLA RODZICA

W systemie UONET+ rodzice mogą również uzyskać dostęp do danych dotyczących ich dziecka z urządzenia mobilnego, po zainstalowaniu aplikacji Dzienniczek+. Aby możliwe było korzystanie z aplikacji, konieczne jest zarejestrowanie urządzenia mobilnego w systemie UONET+. Rejestrację przeprowadza się na komputerze, po zalogowaniu do systemu UONET+.
W Witrynie ucznia i rodzica, w bocznym menu należy wybrać pozycję Dostęp mobilny. Następnie na stronie Dostęp mobilny kliknąć przycisk Zarejestruj urządzenie mobilne. Wyświetli się strona zawierająca kod QR oraz PIN. Dane te należy wprowadzić podczas rejestracji urządzenia mobilnego w aplikacji Dzienniczek+.
Aplikację można pobrać tu.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 - 1 września 2021 godz. 8.45.
Msza w kaplicy - 8.00
Autobus z Janówka między 7.30 - 7.40

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021
25 czerwca po miesiącach wytężonej pracy nadszedł czas na zasłużony odpoczynek. Tego dnia, w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021. Pani dyrektor Magdalena Mazurek- Ścirka przypomniała o bezpieczeństwie podczas wakacyjnego wypoczynku, a także podziękowała uczniom, rodzicom oraz nauczycielom za zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków szkolnych. Teraz czekają nas wspaniałe wakacyjne przygody. Do zobaczenia we wrześniu.

WYCIECZKA DO MINI ZOO W WOJCIECHOWIE ORAZ PIKNIK INTEGRACYJNY

24 czerwca w piękny słoneczny dzień uczniowie klas: 0, I, II, III, IV wraz ze swoimi opiekunami wyruszyli na wycieczkę do MINI ZOO w Wojciechowie. Korzystając z pięknej pogody uczniowie bacznie obserwowali zwierzęta. Następnie wszyscy uczestnicy wzięli udział w pikniku integracyjnym, gdzie pod czujnym okiem przesympatycznej Pani Emilki wszyscy wspaniale bawiliśmy się na świeżym powietrzu. Obsługa biura turystycznego Hubertus zadbała o wszystko: wspaniałą zabawę, muzykę, napoje, ognisko z kiełbaskami sprzęty dostosowane do wieku dzieci a nawet przejażdżkę wozem w poszukiwaniu gumijagód. Ten dzień na długo zapadnie w naszej pamięci, dziękujemy za zorganizowanie wycieczki oraz troskliwą opiekę: Pani Małgosi, Pani Kasi, Panu Zbyszkowi oraz Panu Wojtkowi.:) Zdjęcia w galerii oraz naszym facebooku.

Tekst: K. Adamiak

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021 w piątek 25 czerwca o godzinie 9.00.

Msza w kaplicy - godzina 8.00.

Autobus w piątek 7.30 odjazd z Janówka, odwóz 10.30

Zakończenie klasy 8 - czwartek 24 czerwca, godzina 10.15, pozostali - odwóz po 5 lekcjach.

Strona 1 z 60 1 2 3 4 > >>