Po dziesięciu miesiącach wytężonej pracy pożegnaliśmy uczniów klasy VIII, teraz już absolwentów naszej szkoły. Po odśpiewaniu hymnu nastąpiło przekazanie sztandaru młodszym koleżankom i kolegom, a następnie uroczyste ślubowanie. Najlepsi uczniowie wyróżnieni zostali nagrodami książkowymi i otrzymali świadectwa z wyróżnieniem z rąk Pani Dyrektor. Wręczono również listy gratulacyjne dla rodziców, podziękowania za pracę w Samorządzie Uczniowskim, a także podziękowania dla rodziców za owocną współpracę i wspieranie szkoły.
Lena Stadnik odebrała z rąk Pani Wójt Magdaleny Wójcik Nagrodę Wójta Gminy Mełgiew dla najlepszego ucznia, natomiast najlepszym nauczycielem została p. Ewa Małysz-Kubić.
Absolwenci podziękowali Pani Dyrektor oraz swoim nauczycielom za codzienny trud włożony w ich nauczanie i troskliwą opiekę każdego dnia. Nie obyło się bez łez wzruszenia, szczerych życzeń i pamiątkowych zdjęć.
Kochani Uczniowie, jeszcze raz życzymy: niech Wasz wysiłek i Wasza wytrwałość w pogłębianiu wiedzy i umiejętności przyniosą Wam kolejne sukcesy w nowych szkołach oraz dalszym życiu. Pamiętajcie, że drzwi Waszej szkoły podstawowej są dla Was zawsze otwarte.
Zdjęcia z zakończenia w galerii.
Fotorelację z zakończenia roku szkolnego w pozostałych klasach obejrzycie tutaj.