Dostęp do e-dziennika dla klas 4 - 8
Dodane przez admin dnia Luty 03 2021 18:00:59
Dostęp do e-dziennika dla klas 4 - 8
Drodzy rodzice, od drugiego semestru udostępniona zostaje wersja testowa e - dziennika dla klas 4 - 8. W panelu po prawej stronie znajduje się odnośnik do strony z logowaniem. Poniżej znajduje się instrukcja do logowania dla rodzica. Dostęp do kont został przypisany do adresów mailowych podanych wychowawcom. Na chwilę obecną będą mieli Państwo wgląd w bieżące oceny i frekwencję z drugiego semestru.

INSTRUKCJA LOGOWANIA DLA RODZICA

W systemie UONET+ rodzice mogą uzyskać dostęp do danych dotyczących ich dziecka z urządzenia mobilnego, po zainstalowaniu aplikacji Dzienniczek+. Aby możliwe było korzystanie z aplikacji, konieczne jest zarejestrowanie urządzenia mobilnego w systemie UONET+. Rejestrację przeprowadza się na komputerze, po zalogowaniu do systemu UONET+.
W Witrynie ucznia i rodzica, w bocznym menu należy wybrać pozycję Dostęp mobilny. Następnie na stronie Dostęp mobilny kliknąć przycisk Zarejestruj urządzenie mobilne. Wyświetli się strona zawierająca kod QR oraz PIN. Dane te należy wprowadzić podczas rejestracji urządzenia mobilnego w aplikacji Dzienniczek+.