Gminny Turniej Piłki Koszykowej Dziewcząt i Chłopców
Dodane przez admin dnia Październik 17 2019 01:29:39

We wtorek, 15 października 2019 r., w Szkole Podstawowej w Mełgwi, odbył się Gminny Turniej Piłki Koszykowej Dziewcząt i Chłopców, którego pomysłodawcą i organizatorem był Pan Mariusz Falkowski, nauczyciel wychowania fizycznego. Turniej zgromadził 5 drużyn dziewczęcych i 6 drużyn chłopięcych ze szkół z terenu Gminy Mełgiew. Rywalizacja była bardzo zacięta, a emocje ogromne. Wszystkie mecze były rozgrywane w duchu „fair play”. Puchary zdobyli najlepsi. Nasza drużyna dziewcząt, niestety, zajęła V miejsce, natomiast chłopcy byli bezkonkurencyjni i zdobyli I miejsce. Do zwycięstwa naszej drużyny walnie przyczynił się Jakub Olszak, ale i pozostali zawodnicy byli skuteczni w walce o punkty. Było widać, że walczy drużyna, jeden organizm. Zawodnikom gratulujemy wyników oraz dziękujemy za wspaniałe emocje podczas gry. Zwycięzcom, puchary wręczała, Pani Anna Ciechan, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Mełgwi. zdjęcia w galerii. Skład drużyn w rozwinięciu.

Opiekun: Zbigniew Karski