KONKURSY PLASTYCZNE „MOJA ULUBIONA POSTAĆ Z BAJKI” ORAZ „MOJA ULUBIONA POSTAĆ LITERACKA” ROZSTRZYGNIĘTE!

W poniedziałek 25 kwietnia br. rozstrzygnięto konkursy plastyczne ogłoszone z okazji obchodzonego w kwietniu Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich. Wyniki konkursu „Moja ulubiona postać z bajki”: I miejsce Agatka Niewiadomska kl. „0”, II miejsce Sandra Kasprzak kl. „0”,III miejsce Kornelia Kowalczyk z grupy przedszkolnej oraz Nikodem Flisiak z kl. „0”. Wyróżnienia otrzymały: Eliza Najda i Aurelia Biała z grupy przedszkolnej oraz Hania Sagan z kl. „0”.
Laureaci konkursu plastycznego dla klas I-III pod hasłem „Moja ulubiona postać literacka”: I miejsce Iga Dzwonkowska z kl. I, II miejsce Michalina Mogielnicka z kl. II oraz Daria Jarosz z kl. I, III miejsce Lena Erber z kl. I oraz Kamila Sierota z kl. III. Wyróżnienia w tej kategorii otrzymali: Ola Flisiak, Cezary Iwaniak oraz Marcin Bochniarz z kl. II oraz Tomek Serenda i Dominik Czarnota z kl. III.
Laureaci konkursu plastyczno - opisowego dla klas IV-VIII pod hasłem „Moja ulubiona postać literacka”: I miejsce -Wiktor Kasprzak z kl. IV, II miejsce Paulina Serenda z kl. VI oraz Maja Piłat z kl. IV, III miejsce – Aleksander Bochniarz z kl. IV oraz Marek Czuchryta z kl. VII. Wyróżnienia w tej kategorii otrzymali: Julia Kuźmicz i Bartek Kornet z kl. IV oraz Lena Stadnik z klasy VI. Dziękujemy za udział w konkursie i GRATULUJEMY SERDECZNIE!

Tekst: Zofia Talarek
Zdjęcia: Zbigniew Karski i Zofia Talarek