BAL ABSOLWENTA SZKOŁY PODSTAWOWEJ W KRZESIMOWIE JUŻ ZA NAMI

23 lutego 2019 roku drzwi Domu Weselnego „MENDELSON”otworzyły się dla licznie przybyłych Absolwentów i Nauczycieli Szkoły Podstawowej w Krzesimowie. Na to spotkanie po latach z wielki entuzjazmem czekali wszyscy uczestnicy Balu. I nie zawiedli się. Dyrekcja Szkoły i Komitet Organizacyjny Balu w składzie: pani Zofia Talarek, pani Joanna Bochniarz, pani Żaneta Tworóg, pani Anna Kosiarska oraz pani Katarzyna Adamiak, uczynili wszystko aby goście na Balu czuli się wyjątkowo. Gości powitały dyrektor szkoły - pani Magdalena Mazurek - Ścirka oraz absolwentki, nauczycielom wręczono kwiaty, a pierwszy toast za zdrowie obecnych wzniósł emerytowany nauczyciel i dawny Inspektor Oświaty pan Waldemar Woźniak. Duże zaciekawienie Absolwentów wzbudziła prezentacja multimedialna przedstawiająca w możliwie chronologiczny sposób wybrane klasy, wychowawców oraz najlepiej zapamiętane wydarzenia z życia szkoły – bale przebierańców, dyskoteki i wycieczki szkolne. Udostępniono kroniki klasowe, w których Absolwenci, z uśmiechem na ustach, na pożółkłych stronach odszukiwali zdjęć i informacji o swoich klasach. Jednak największym przeżyciem dla Absolwentów było spotkanie z dawnymi nauczycielami i wychowawcami, które u niejednej z pań wycisnęło z oczu łzy wzruszenia (panowie tylko udawali niewzruszonych). O wspaniałą atmosferę balu zadbał również DJ Maldini, któremu dziękujemy za świetną muzykę. Dziękujemy właścicielom Domu Weselnego „Mendelson” za wspaniałą gościnę. Największe podziękowanie kierujemy do wszystkich Nauczycieli i naszych Absolwentów 30+, którzy zachcieli się z nami spotkać i razem bawić. Dziękujemy, za to, że byliście z nami i dostarczyliście nam wielu niezapomnianych wzruszeń. Zdjęcia z balu tutaj. Więcej zdjęć na stronie naszego stowarzyszenia: www.spsz-krzesimow.pl.

Tekst: Zofia Talarek
Zdjęcia: Monika Woźniak -Gołąb